Українська | Русский | English
Головна Новини Звернення громадян Технічний регламент для отримання дозволів Децентралізація державної влади Запобігання проявам корупції Декомунізація Контакти

Депутатський корпус

 

Депутатський корпус Березнегуватської районної ради

сьомого скликання

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада та місце роботи

1

Аврам Степан Михайлович

Директор ПП „Тайяна”

2

Бєлокопитов Сергій Миколайович

Голова районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, директор мисливсько-рибальського господарства

3

Білецький Ігор Михайлович

Член фермерського господарства «Скорпіон - БММ»

4

Богуш Раїса Олексіївна

Голова районної ради

5

Василенко Віктор Анатолійович

Голова фермерського господарства «Щедрий Колос»

6

Глиняний Віктор Вікторович

Голова фермерського господарства «Глиняний»

7

Дмитрів Владислав Мирославович

Голова РДА

8

Круц Анатолій Миколайович

Фізична особа – підприємець

9

Кургацька Тетяна Григорівна

Бібліотекар Тетянівської філії централізованої бібліотечної системи

10

Лактіонова Олена Михайлівна

Вчитель математики Нововолодимирівської ЗОШ І-ІІ ступенів

11

Ляшук Микола Дмитрович

Директор приватного підприємства «Оазис»

12

Мальчикова Тетяна Павлівна

Т.в.о. начальника Березнегуватського районного центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти»

13

Маринченко Віталій Володимирович

Фізична особа – підприємець

14

Михальчук Сергій Миколайович

Головний зоотехнік державного підприємства дослідного господарства «Реконструкція»

15

Пащенко Андрій Володимирович

Вчитель Новоукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів

16

Поліщук Марина Вікторівна

Заступник голови районної ради

18

Постригань Василь Федорович

Директор приватного сільськогосподарського підприємства «Рось»

17

Рудчик Галина Дем'янівна

Директор Березнегуватської ЗОШ І-ІІІ ступенів

19

Сеньковець Світлана Михайлівна

Тимчасово не працює

20

Скора Марія Миколаївна

Тимчасово не працює

21

Скриль Інна Петрівна

Продавець-консультант приватного акціонерного товариства «Київ-Атлантик Україна»

22

Трубніков Євген Володимирович

Слюсар Маліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

23

Фрунзе Анатолій Олександрович

Голова фермерського господарства «Фрунзе»

24

Хонич Тетяна Володимирівна

Завідувач Новоочаківського ДНЗ «Барвінок»

25

Худина Анатолій Іванович

Тимчасово не працює

26

Чембура Олена Іванівна

Директор Новоочаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів