Березнеговатое » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Звернення громадян Разрешительный центр района Децентралізація державної влади Декомунізація Запобігання проявам корупції Контакти

Новости

Позачергова сесія районної ради: ліквідація школи, придбання тест-систем і не тільки

24/06/2020

 У 43, позачерговій сесії районної ради 7 скликання, взяли участь 15 депутатів районної ради. Голова районної ради Раїса Богуш відкрила сесію. Оскільки спільне засідання постійних комісій провели перед сесією, детально розглянувши усі питання порядку денного, тож і пленарна частина пройшла без затримок.

Які ж питання розглянули народні обранці? Найперше  - про ліквідацію Артаківської ЗОШ I ступеня доповідала начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту С.Тригуб. В цьому навчальному закладі немає учнівського контингенту, тож з мережі загальноосвітніх шкіл цю школу треба виводити. Також розглянули питання про  зупинення та відміну дії рішення районної ради про створення опорного закладу.

Заступник голови райдержадміністрації А.Дяченко інформував з двох питань, які стосувалися внесенню змін до Програм. До Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту району вносяться зміни, бо необхідно виділити кошти на придбання тест-систем для проведення лабораторного дослідження на виявлення інфекції COVID-19 (тести для поліцейських та медичних працівників). А також йшлося про необхідність внесення змін до Програми розвитку вторинної медичної допомоги. Доповнили пунктом про забезпечення страхування медпрацівників на випадок інфікування коронавірусом під час виконання професійних обов’язків.

Спеціаліст районної ради Р.Бокий інформував з кількох питань, що стосувалися передачі із спільної власності територіальних громад у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради.

На цьому ж засіданні розглянули питання про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради М.Поліщук.

  Сесія пройшла оперативно, прийняті відповідні рішення. Треба зазначити, що під час засідання депутатами було порушено такі  питання: функціонування дитячих дошкільних закладів, і знову ж таки, говорили про відрізок шляху до Миколаєва, який вже дорогою складно назвати.

 Скільки звернень вже було прийнято, у які тільки вертикалі влади не зверталися, а віз, тобто, ями, й досі там… Депутати обмінялися думками, пропозиціями і вирішили знову писати звернення, бо як кажуть – хто стукає, тому відчиняють. Що ж, є можливість перевірити народну мудрість.

Голова райдержадміністрації В.Дмитрів привітав присутніх з наступаючим святом – Днем Конституції України, до привітань долучилася й голова районної ради Р.Богуш, подякувавши депутатам за роботу.

                                                                               За матеріалами газети "Народна трибуна"

Всі новини →