Березнеговатое » Новости
Українська | Русский | English
Главная Новости Звернення громадян Разрешительный центр района Децентралізація державної влади Декомунізація Запобігання проявам корупції Контакти

Новости

Засідання президії районної ради

24/06/2020

24 червня 2020 року під керівництвом голови районної ради Раїси БОГУШ відбулося засідання президії районної ради. У роботі президії взяли участь заступник голови районної ради Марина ПОЛІЩУК, голова райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ, заступник голови райдержадміністрації Андрій ДЯЧЕНКО, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту райдержадміністрації Світлана ТРИГУБ. На засіданні президії депутати розглянули ряд питань:

1. Про необхідність внесення змін до структури та чисельності  Березнегуватського районного центру фінансово - господарського обслуговування  закладів та установ освіти, культури і спорту.

2. Про необхідність зупинення дії та відміну рішення районної ради від 30 листопада 2018 року №8 «Про створення опорного закладу «Березнегуватський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів» Березнегуватської районної ради Миколаївської області, його філії та реорганізацію деяких загальноосвітніх шкіл району».

 3. Про необхідність внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Березнегуватського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2018 року №4 (із змінами).

4. Про необхідність внесення змін до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Березнегуватському районі на 2020-2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2019 року №3.

5. Про необхідність надання згоди на передачу із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради спортивних майданчиків.

6. Про необхідність припинення права оперативного управління на майно спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району.

7. Про необхідність припинення права постійного користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району. 

8. Про необхідність внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2019 року №10 «Про надання згоди на передачу закладів та майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Березнегуватського району у комунальну власність територіальної громади Березнегуватської селищної ради».

9. Про порядок денний сорок третьої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

За результатами обговорення президією районної ради прийнято рішення про винесення вищезазначених питань на розгляд сорок третьої позачергової сесії районної ради та погоджено її порядок денний.

Всі новини →